GECİKTİRİCİ KREM

Erkeler için yataktaki performansları, partnerlerini ne derece memnun ettikleri oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden en ufak bir sorunda hemen sorunun üzerine eğilir, doktora gitmeden sonuç almak için seçenekleri araştırmaya başlarlar. Erkekler arasında oldukça yaygın olan erken boşalma da yaşanılan sorunlardan yalnızca bir tanesidir. Geciktirici kremler de bu erken boşalma sorununa çözüm olarak üretilmiştir. Kremlerin kullanımı oldukça kolaydır ancak kullanmadan önce gerçekten sorunun sizde olduğuna emin olun.

Neden Erken Boşalmalar Görülür?

Öncelikle erken boşalma dediğiniz zaman zarfı kime göre erken, kime göre geç, bunu iyice anlamanız gerek. Partneriniz çok çok geç boşalıyorsa ve siz o zaman zarfına kadar kendinizi tutamıyorsanız, sorun sizden kaynaklanmıyor olabilir. Yani siz belki de ortalamanın üzerinde bir boşalma süresine sahipsinizdir ancak partneriniz çeşitli sebeplerle o gün yeterince istekli değildir, sonuç olarak geç boşalır. Tüm bu sebepleri göz önünde bulundurarak geciktirici kreme yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Nasıl Kullanılır?

Geciktirici kremlerin kullanımı oldukça basittir, ancak ne kadar süreceğinizi ayarlamak hassas bir mevzudur. Öncelikle kremin içinden çıkan kağıdı dikkatli okumanız, süreceğiniz krem miktarını kağıda uygun olarak belirlemelisiniz. Penisin baş kısmına sürülüp, uyuşturulması sağlanarak geciktirici etki yapan bu kremler oldukça işe yarar bir görevdedir. Ancak fazla sürdüğünüz takdirde oluşan yoğun uyuşturma etkisinin sizi fark etmeden anında boşalmaya götüreceğini unutmayın, ona uygun bir miktarda sürmeye özen gösterin.